poniedziałek, 14 października 2013

Testujemy Dekopake w Szafie

Na początku tego wpisu chciała bym zaznaczyć że nie uważam się za specjalistkę w dziedzinie mody. Osobiście myślę że to w co się ubieramy powinno być przede wszystkim  wygodne, powinniśmy dobrze się w tym czuć.
Gdyby ktoś mnie zapytał jeszcze pół roku temu o to jakie znam marki ubrań dziecięcych wymieniła bym powszechnie znane sieciówki. Przez głowę by mi nie przeszło że na rynku są jacyś inni producenci.
I tak o to pewnego pięknego dnia Fb otworzył mi szeroko oczy.  A to co zobaczyłam zaczęło mi się podobać:) Po przemyśleniu sprawy postanowiłam poczynić pewne zakupy. Oglądanie zdjęć już mi nie wystarczało. W dzisiejszym poście chciała bym się podzielić z wami opinią na temat Dekopaki w Szafie i ich kolekcji  Tropem.
Kiedy dostałam lookbook z początku nie wiedziałam co wybrać bo zdjęcia żyły kolorami i szczęśliwymi dziećmi:) W końcu zdecydowałam się na zakup czterech pozycji z kolekcji. Wybór padł na: skrzydlatą tunikę, bluzę z królikiem, getry w piórach białe i  długie stalowe pumpy. Czas oczekiwania na ubranka to około tydzień.  Jako pierwsze próbę przeszły getry w piórach. Świetny wygląd zachęcał do ich szybkiego przetestowania. Trzeba przyznać że sprawdzają się wszędzie: na podłodze, na ziemi w parku. Nie krępują ruchów dziecka dzięki czemu można w nich raczkować, tarzać się na ziemi w parku, bawić się. Do kompletu z getrami zamówiłam ptasią tunikę wykonaną z ciepłej dresówki. Już podczas zakładania ubranka okazało się że zwężane rękawki  są bardzo dopasowane i za długie więc trzeba je podwinąć. Idealnie leżące getry świetnie komponują się z nieco za dużą tuniką . Drugim zestawem który postanowiłam przetestować była zajęcza bluza i stalowe pumpy. Jeśli chodzi o bluzę to znowu pojawił się problem za długich rękawów które trzeba podwinąć. Spodnie Pumpy to samo- za duże jak by rozmiar większe. Wszystkie ubranka kupiłam w rozmiarze 80.Widać dużą różnicę między świetnie leżącymi getrami a pumpami. Jak by rozmiarówka była zaniżona.
Podsumowując uważam że Dekopaka w Szafie testy przeszła pomyślnie. Ubranka spełniły moje oczekiwania jeśli chodzi o wygodę i jakość.  Można by pomyśleć nad ujednoliceniem rozmiarówki żeby nie trzeba było podwijać rękawów. Jeśli chodzi o cenę ubranek to jest ona odpowiednia.
Myślę że nie były to moje ostatnie zakupy w Dekopace.

Dekopaka w Szafie- tu
1 komentarz: